angaradikmeni

Lale Devri 86.Bölüm İzle

Uzun çabalardan sonra Yeşim bulunur, ancak durumu çok ağırdır. İlk kızının ölüm acısını yaşayan Zümrüt, Yeşim’in ölüm ile burun buruna olmasından dolayı derinden sarsılır. Lale Devri 86.Bölüm İzle. Toprak’ın evliliğiyle ilgili Çınar tüm gerçekleri öğrenebilecek midir? Necip Zümrüt’e evlenme teklif eder. İkbal Necip’in bu teklifine nasıl tepki verecektir?Yeşim derinliklere batarken, Çınar onu bulmak için denize dalar. Polisin zor zapt ettiği Kerem ise vicdan azabıyla sinir krizi geçirmektedir.  Toprak’tan gerçeği öğrenen Çınar, Toprak ve bebeği sahiplenmek ister.  İkbal, Zümrüt’ün kızının yanına gitmesi için Çınar ve Necip’i karşısına alır. Toprak’ın sancıları artar.  Yaşam ve ölümle sınanan Toprak ve Çınar’ı, kader bir kez daha yüz yüze getirecektir. 
Ancak Toprak, hayatı için çizdiği yolu değiştirmek istemeyecektir. Ahmet ise bebeğe günden güne daha fazla bağlanır. Nakil sayesinde Çınar Berk iyileşmeye başlar. Tüm aile sevince boğulurken Zümrüt bu olayda Toprak’ın alkış toplamasına çok içerler. Zümrüt kızına mezarı başında bir söz verir. Lale Devri 27 Ekim İzle. O yaşadığı sürece Çınar mutlu olmayacaktır! Oğlunu nüfusuna geçirmek isteyen Çınar, Okan’dan Ahmet ve Necip ve Zümrüt’ün nikahına dakikalar kala alacağı sürpriz bir hediye dünyasını alt üst edecektir! Toprak ise Çınar’dan şoke edici bir haber alacak ve büyük bir acı yaşayacaktır!

Onu yetiştirmek için Ahmet ve Nermin dişini canına takar ve hastaneye yetiştirmeye çalışır. Toprak zamanında yetişebilecek midir? Çınar Berk kötüleşir! Çınar Berk’in tek kurtuluş umudu, Toprak’ın doğacak bebeğidir artık.27/10/2012
0 Poster un commentaire

Inscrivez-vous au blog

Soyez prévenu par email des prochaines mises à jour