angaradikmeni

dizi izle


Pis yedili 43.Bölüm İzle


Dilkopat Face’de gezerken Oya Bilir’in hesabına rastlar. Halil Sezai adına hesap açarak, Oya Bilir’e mesaj gönderir ve yine ortalık karışır. Pis yedili 24 Ekim İzle.
Trafo ile Gülcan kaçarken Bayrampaşalı gelir. Trafo ile Paşa birbirlerine girdikleri anda gelen ses, onları durdurur. Günçiçek’in annesi Elçin ile anlaşmıştır ve Günçiçek’i okuldan alacaktır. Kaydını sildirmek için Esma Sultan’a gider. Bunu öğrenen arkadaşları, Çiçek’in dükkânı ve evi önünde protesto yaparlar. Fakat kararından vazgeçiremezler. Cimbom’un annesi, Bayrampaşalı’nın kızından ayrılmasını istemek için okula gelir. Pis yedili 43.Bölüm İzle. Fakat bu defa istediğini yaptırmakta başarılı olamaz. Bu konuşmaya şahit olan Elçin’in aklına bir plan gelir ve Cimbom’un annesi ile görüşmeye gider.

Almanca hocası Nevriye, tüm sınıfı Paintball oynamaya götürür. Pis Yedili ve İkoncanlar iki ayrı takım halinde karşı karşıya gelir.
Arabasını Nevriye’den korumak için Esma Sultan, park yerini Halil Sezai’nin arabasının yeri ile değiştirir fakat bu defa başına hiç ummadığı başka bir bela gelir. 


24/10/2012
0 Poster un commentaire