angaradikmeni


Harem 5.Bölüm İzle

Kimseye görünmeden girdiği Küçük Esat’ın odasından çıkarken Kare Murat’a yakalanır.Çıktıkları seferde yola pusu kurup Basurlular’a saldıranların elebaşını yakalamak için peşinden giden Sultan Küçük Esat geri dönmez. Bu sırada kapıyı dinleyen Toplunur Hatun, Abide’nin bir sevgilisi olduğunu duyar ve hemen hareme gidip diğer hatunlara söyler. Kare Murat ve Çıngıraklı Hamit Paşa’nın arama uğraşları da bir sonuç vermez ve saraya dönerler. Ertesi günü Basur Sarayı’na Küçük Esat’ın ölüm haberi gelir…Abide Sultan halvet için hazırlanırken, odasına gelen Küçük Esat onu azad ettiğini açıklar.Ulan Bator’un oğlu Ulan Bune, Sultan Küçük Esat’ın en büyük kızı olan Balkız’ı görmek için Basur Sarayı’na girmenin bir yolunu bulur. Harem 28 Ekim İzle. Gaibettin’in küresinden gördüğü İstanbul isimli küçük kasabanın ileride çok değerleneceğini duyan Sultan Küçük Esat, İstanbul’u fethetmek için sefere çıkmaya karar verir. Zehire Sultan ise, kitap sayfalarına süreceği zehirle abisini öldürmeyi planlamaktadır. Harem 5.Bölüm İzle. Bunu duyan Çeşmi Fesat Hatun, elinden alınan odasının intikamını Abide’den alıp onu saf dışı bırakmak için hemen bir plan hazırlar. Çıngıraklı Hamit Paşa, Zehire Sultan’ın aşağılamalarından bıkmış ve Küçük Esat’ı öldürmesi için kiralık bir katil bulmuştur. 


28/10/2012
0 Poster un commentaire

Lale Devri 86.Bölüm İzle

Uzun çabalardan sonra Yeşim bulunur, ancak durumu çok ağırdır. İlk kızının ölüm acısını yaşayan Zümrüt, Yeşim’in ölüm ile burun buruna olmasından dolayı derinden sarsılır. Lale Devri 86.Bölüm İzle. Toprak’ın evliliğiyle ilgili Çınar tüm gerçekleri öğrenebilecek midir? Necip Zümrüt’e evlenme teklif eder. İkbal Necip’in bu teklifine nasıl tepki verecektir?Yeşim derinliklere batarken, Çınar onu bulmak için denize dalar. Polisin zor zapt ettiği Kerem ise vicdan azabıyla sinir krizi geçirmektedir.  Toprak’tan gerçeği öğrenen Çınar, Toprak ve bebeği sahiplenmek ister.  İkbal, Zümrüt’ün kızının yanına gitmesi için Çınar ve Necip’i karşısına alır. Toprak’ın sancıları artar.  Yaşam ve ölümle sınanan Toprak ve Çınar’ı, kader bir kez daha yüz yüze getirecektir. 
Ancak Toprak, hayatı için çizdiği yolu değiştirmek istemeyecektir. Ahmet ise bebeğe günden güne daha fazla bağlanır. Nakil sayesinde Çınar Berk iyileşmeye başlar. Tüm aile sevince boğulurken Zümrüt bu olayda Toprak’ın alkış toplamasına çok içerler. Zümrüt kızına mezarı başında bir söz verir. Lale Devri 27 Ekim İzle. O yaşadığı sürece Çınar mutlu olmayacaktır! Oğlunu nüfusuna geçirmek isteyen Çınar, Okan’dan Ahmet ve Necip ve Zümrüt’ün nikahına dakikalar kala alacağı sürpriz bir hediye dünyasını alt üst edecektir! Toprak ise Çınar’dan şoke edici bir haber alacak ve büyük bir acı yaşayacaktır!

Onu yetiştirmek için Ahmet ve Nermin dişini canına takar ve hastaneye yetiştirmeye çalışır. Toprak zamanında yetişebilecek midir? Çınar Berk kötüleşir! Çınar Berk’in tek kurtuluş umudu, Toprak’ın doğacak bebeğidir artık.


27/10/2012
0 Poster un commentaire

Dila Hanım 6.Bölüm İzle

Ama bir yandan da ondan uzak kalınca kendini iyice yalnız ve mutsuz hissetmektedir. Konuşabildiği tek arkadaşı Yavuz’dur. Hala Fatma’nın peşinde koşan Azer ise, ona aşkını kanıtlamak için elinden gelen her şeyi yapar. Fatma ise Azer’in peşinden koşmasından gizli gizli hoşlanmaktadır.  Rıza’yı görebilmek, bulabilmek için fırsat kollamaktadır. Bu yüzden Azer’den yardım ister. Dila Hanım 26 Ekim İzle. Dila diğer taraftan Rıza olduğunu bilmeden arkadaşlık ettiği Yavuz’a artık görüşmek istemediğini söyler. Bu arkadaşlık vicdanını rahatsız etmektedir.Dila’nın Rıza’yı bulmak için köydeki nikaha gittiğini öğrenen Seyit Bey küplere biner. Dila uslu duracağına söz vermesine rağmen yine yapacağını yapmıştır. Bu olaydan sonra Seyit Bey tek çarenin Dila’yı ev hapsinde tutmak olduğuna karar verir. Zira Selamoğullarının misilleme yapıp Dila’ya zarar vereceğinden korkmaktadır. Fakat Dila, Seyit Bey’in otoritesine boyun eğmemeye kararlıdır. Dila Hanım 6.Bölüm İzle. Seyit bey yasaklar koydukça Dila işi inada bindirip bu yasaklara karşı gelir.    Barazoğlu ve Selamoğlu aileleri bu kez Azer’in yaptırmak istediği villalar yüzünden karşı karşıya gelir. Azer toprağını satmak istemeyen bir köylüye sert davranır. Bu köylü Rıza bey’in tanıdığı ve sevdiği bir köylüdür. Köylünün hakkını savunan Rıza, Azer’e karşı durur. İki ailenin arasındaki gerilimin artması Dila için de bulunmaz bir fırsattır.


25/10/2012
0 Poster un commentaire

Huzur Sokağı 8.Bölüm İzle

Bilal-Feyza yakınlaşmasından en çok etkilenen Şükran olur. Feyza ile Bilal'in yakınlaşması Leyla'yı da etkiler ve Leyla, bu yakınlaşmayı engellemek için büyük bir plan yapar. Yusuf'un davasında ise artık sona gelinmiştir. Dizinin diğer oyuncuları ise; Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Necmettin Şahmaran, davayı kazanmak için her türlü yola başvurur.” Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler’in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, herkesin büyük özlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığı dramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getiriyor. Bambaşka dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal’in ölümsüz aşkını anlatan dizide Feyza’yı Selin Demiratar, Bilal’i ise Kutsi canlandırıyor. Huzur Sokağı 26 Ekim İzleHuzur Sokağı 8.Bölüm İzle. Feyza'nın mahkeme ve davadaki tavrı ise herkesi şaşırtır. “Aşkın iğnesiyle dikilen dikiş, kıyamete kadar sökülmez imiş...
Toygun Ateş, Fatma Karanfil, Fevza Çıpa, Halef Tiken, Toygun Ateş, Fatoş Sılan, Belgin Erdoğan, Ülkü Taşkın, Gülşah Buzlu
Bilal ile Feyza'nın imkânsız aşkı, Bilal'in Huzur Sokağı sakinlerinin üstüne yürüdüğü Feyza'yı kurtarmasıyla farklı bir boyut kazanır. 


25/10/2012
0 Poster un commentaire

Emirin Yolu 1.Bölüm İzle

Yurtdışında adeta camdan bir fanus içinde yaşamış olan Güneş’in tek istediği ise yaşıtları gibi sıradan ve normal bir hayat yaşamaktır. Güneş,  abisinin dayattığı altın kafesten gerçek dünyaya çıkmanın savaşını verirken bir anda Emir’le tanışır. Emirin Yolu 26 Ekim İzle. Emir, adım adım Güneş’i etkisi altına alırken, tıkır tıkır işleyen intikam oyunuyla birlikte artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Yavuz’un kulübünün açılışında büyük bir trajedi yaşanır; Yavuz’un yaptıklarına dayanamayan Ünal hayatına son verir. Emirin Yolu 1.Bölüm İzle. Oyun oynama sırası, Yavuz’un babasına yaptıklarını öğrenen Emir’e gelmiştir. Kendi yaşadıklarını Yavuz’a da yaşatmaya yemin eden Emir’in hedefinde ise Yavuz’un kardeşi Güneş Sancaktar vardır. Ailesinin kirli dünyasından korunmak için çocuk yaşta yurtdışına gönderilen Güneş’in yurda dönmesiyle büyük oyun başlar. 


25/10/2012
0 Poster un commentaire